Wypocznij w ostatnie dni wakacji w sielankowej atmosferze na Mazurach i zabierz dzieci na kreatywne warsztaty!
Zajęcia weekendowe: 25-26 sierpnia. Dodatkowe dni: 27-29 sierpnia

Odpoczynek

Pensjonat agroturystyczny Jakubowo 5, położony w pięknym, cichym miejscu na Mazurach, organizuje warsztaty kreatywne dla dzieci w wieku 4-12 lat. Pensjonat słynie z pysznej, autorskiej kuchni opartej na naturalnej żywności oraz wyjątkowo urokliwej i spokojnej atmosfery. Na miejscu można skorzystać z wielu atrakcji, w tym z ekologicznego spa, wycieczek, sportów, przejażdżek konnych itd.

Kreatywne warsztaty plastyczne

Odbędą się w swobodnej atmosferze zabawy, z akcentem na sam proces, radość tworzenia i odkrywania, tak by w pełni rozwijać możliwości i umiejętności dzieci.

Mali artyści będą poznawać różne techniki i materiały, eksperymentować z nimi, odkrywać własne pomysły i język wyrazu w procesie tworzenia.

Starsi i całkiem dorośli też mogą się przyłączyć. Zajęcia są tak zaplanowane, że każdy zgodnie z własnymi umiejętnościami i możliwościami będzie mógł się bawić i tworzyć.

Kreatywność Dziecka slider Matisse

W planach mamy poznanie następujących materiałów: tempery, akwarele, techniki mieszane, drewniane konstrukcje, glina, kolaż. Zajęcia odbędą się zgodnie z potrzebami dzieci, w ich tempie – scenariusz może ulec zmianie, moderowany przez prowadzącą.

Możliwe spotkanie z rodzicami, by porozmawiać o roli sztuki w rozwoju dziecka i jak rozmawiać z dziećmi o ich sztuce.

UWAGA! Potrzebne będzie wygodne ubranie „do brudzenia”.

Informacje i zapisy

    Cena za weekendowe warsztaty 25-26 sierpnia 140 zł. Dodatkowe dni 27-29 sierpnia w cenie 50 zł za dzień.

    Cena noclegu w Jakubowo 5 obejmuje obfite śniadanie oraz trzydaniową ciepłą obiadokolację, i wynosi 150 zł od osoby (dzieci poniżej 11 roku życia 60% ceny)